nr 691 4786
Klaffbord
Mahogny, 1800-tal, längd: 39, djup: 30, (utfällt 72), höjd: 74
Kondition: spricka, lagningar
Utrop: |
1.500 kr |
Såld: |
1.000 kr |
måndag 11 april 2011 kl 17:59:18
Tid |
Kund |
Bud |
11/4 17:06:55